Versenynaptár 2017/2018

IdőpontEsemény megnevezéseHelyszínKiírás
2018/2019
2017/2018
  FÉRFI NB I. 5-8. helyért mérkőzései   pdf
  FÉRFI NB I. alapszakasz mérkőzései   pdf
  NŐI NB II. nyugati alapszakasz mérkőzései   pdf
  Fiú NB II. Junior meccsidőpontok   pdf
  NŐI NBII. rájátszás mérkőzés időpontok   pdf
2018      
május 26. 2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-1 csoport tornája Budapest pdf
május 26. 2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ D-2 csoport tornája Budapest pdf
május 20. 2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság HELYOSZTÓ C-1 csoport tornája Székesfehérvár pdf
május 19-21. 2017/2018. ÉVI Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság és Dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság DÖNTŐ Székesfehérvár pdf
május 19-21. OGYB meccssorrend Székesfehérvár pdf
május 19. 2017/2018. évi U21 Junior Nemzeti Bajnokság Rájátszás „B” csoport 2. tornája Kecskemét pdf
április 21. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság ELŐDÖNTŐ C-3 csoport 2. tornája Sümeg pdf
április 1. 2017/2018. évi U21 Junior Nemzeti Bajnokság Rájátszás „B” csoport 1. tornája Szolnok pdf
március 31. 2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz C-2 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
március 30. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 3. tornája Budapest pdf
március 25. 2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-8 csoport 2. tornája Budapest pdf
március 17. 2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 2. tornája Sümeg pdf
március 16. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 2. tornája Szombathely pdf
március 15. 2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz C-2 csoport 1. tornája Budapest pdf
március 11. 2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság ELŐDÖNTŐ-HELYOSZTÓ B-1 csoport 2. tornája Győr pdf
március 3. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság ELŐDÖNTŐ C-3 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
február 24. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
február 24. 2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
február 11. 2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-8 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
február 10. 2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság ELŐDÖNTŐ-HELYOSZTÓ B-1 csoport 1. tornája Szolnok pdf
február 17. 2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-5 csoport 2. tornája Ajka pdf
február 4. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornája Budapest pdf
január 27.  2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-5 csoport 1. tornája Tatabánya pdf
január 20. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornája Budapest pdf
2017      
december 29-30. XIV. Alba Java Mikszröpi Kupa Székesfehérvár pdf
december 16. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 1. tornája Kecskemét pdf
december 16.  2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
december 9.  2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 2. tornája  Székesfehérvár pdf
november 26. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 2. tornája Szeged pdf
november 18. Markovics Emlékverseny Gyermek és mini fiú MOB Sport XXI. verseny Szeged pdf
november 18.  2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 2. tornája  Szombathely  pdf
november 11. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-8 csoport 2. tornája Tatabánya pdf
november 11. 2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 2. tornája Székesfehérvár  pdf 
október 29. 2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 2. tornája Budaörs pdf
október 28. 2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 1. tornája Zalaegerszeg pdf
október 22. 2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
október 17. MÁV Előre SC – Vasas Óbuda Magyar Kupa mérkőzés Székesfehérvár  
október 14. 2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 1. tornája Budapest pdf
október 12. Máv Előre SC - VRCK Volleyball Kft Székesfehérvár  
október 7. 2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 1. tornája  Székesfehérvár pdf
október 5. VRCK Volleyball Kft - Máv Előre SC Kazincbarcika  
október 4. MÁV Előre - RÖAK Sport 36 Kaposvár Székesfehérvár  
szeptember 30. 2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 1. tornája Kaposvár pdf
szeptember 28. RÖAK Sport 36 Kaposvár - MÁV Előre Kaposvár  
szeptember 23. 2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-8 csoport 1. tornája  Székesfehérvár pdf
szeptember 16.  Horváth Károly – Alba Line Emléktorna - XVII.FÉRFI RÖPLABDA KUPA 2017  Székesfehérvár pdf
szeptember 2. V. Botos Ferenc Emléktorna Sümeg pdf
2016/2017
június 9-11. 2016/2017. ÉVI Buzek László Országos Serdülő Bajnokság és Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság DÖNTŐ Dunaújváros pdf
június 3-5. Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság és Dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság DÖNTŐ Békéscsaba pdf
május 27-28. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulója Győr pdf
május 20. Europe Farming Lány Gyermek Röplabda Kupa Székesfehérvár pdf
május 6. VI. Felsővárosi Gyermek Röplabda Torna Székesfehérvár pdf
április 29-30. 2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 5. fordulója  Szombathely  pdf
április 22. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 3. tornája Székesfehérvár pdf
április 15-16. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulója ÚJ IDŐPONTBAN: május 27-28. Győr   
április 2. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 2. tornája Dunakeszi pdf
április 1-2. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 2. fordulója Nyíregyháza pdf
április 1. 2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság elődöntő-helyosztó szakasz C-3 csoport 2. tornája Sümeg pdf
március 25-26. 2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulója Szeged pdf
március 25. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
március 11. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 1. tornája Jászberény pdf
március 11-12. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 3. fordulója Helyszínváltozás! Székesfehérvár pdf
március 4. 2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság elődöntő-helyosztó 2. torna Székesfehérvár pdf
február 26.  2016/2017. évi Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság elődöntő-helyosztó 2. torna Győr  pdf
február 25-26 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 5. fordulója Zalaegerszeg pdf
február 18-19. 2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 3. fordulója Zalaegerszeg pdf
február 18. 2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság elődöntő-helyosztó szakasza 1. torna Székesfehérvár pdf
február 18. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 1. tornája Budapest pdf
február 5. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
január 28. 2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-4 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
január 22. IV. Titkos Lajos Emlékverseny 2017. Szeged pdf
január 22. 2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság elődöntő-helyosztó 1. torna Dunaújváros pdf
január 22. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
Január 15. Pádár Krisztián fiú röplabda tornasorozat 2. fordulója Dunabogdány pdf
Január 14-15. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 2. fordulója ELMARADT (Új időpont: április 1-2.) Nyíregyháza pdf
január 8.  2016/2017. évi Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság elődöntő-helyosztó 1. torna Kecskemét  pdf

 

2016-os meccseink