egyszazalek

Kérjük, ha tehetik továbbra is segítsenek bennünket adójuk 1 százalékával!
Felsővárosi Fésüs Röplabda Akadémia Székesfehérvár
Adószámunk: 18487497-1-07
Bankszámlaszámunk: 
OTP Bank 11736006-21456918

Köszönjük az eddigi hozzájárulásukat munkánkhoz!

Kedves Szülők, Támogatóink, Szurkolóink!

Az alábbi bankszámlaszámra teljesíthetitek tagdíj befizetéseiteket:
OTP Bank 11736006-21456918
TAO támogatás

Támogatóink

fehervar logo

sporttalpbetet logo
 
drink
 
logo-masit

ORKOVA

 

 window design alfatherm vasbetker 1

Facebook-üzenőfalunk

Versenynaptár 2016

Készült: 2016. október 12
IdőpontEsemény megnevezéseHelyszínKiírás
december 29-30. Alba Java Miksz Röplabda Kupa 2016 Székesfehérvár pdf
december 17-18. 2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 2. fordulója Székesfehérvár pdf
december 11. 2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 2. tornája Kaposvár pdf
december 11. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 1. tornája Szentendre pdf
december 4. 2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-4 csoport 1. tornája Szeged pdf
november 26-27. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság középszakasza   pdf
november 27. Fiú OMB Kvalifikációs torna Dunaújváros pdf
november 27. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 1. tornája Balatonfüred pdf
november 26. Vollé! 2020 – Röpsuli Székesfehérvár pdf
november 26. 2016/2017. évi dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-3 csoport 2. tornája Székesfehérvár pdf
november 19-20. Sport XXI. Röplabda Markovics Emlékverseny szuper mini-mini-gyermek torna (lány) Szeged pdf
november 19. 2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-3 csoport 2. tornája Dág pdf
november 12. Sport XXI. Röplabda Markovics Emlékverseny szuper mini-mini-gyermek torna (fiú) Szeged pdf
november 12-13. 2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 1. fordulója Szeged pdf
november 6. 2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-6 csoport 2. tornája Kaposvár pdf
november 6. 2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 1. tornájá Dág pdf
október 29-30. 2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 1. fordulója  Győr pdf 
október 29. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 1. tornája Győr pdf
október 16.  2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-3 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
október 2. 2016/2017. évi dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-3 csoport 1. tornája Székesfehérvár pdf
október 1. 2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 1. tornája Tatabánya pdf