FEHÉRVÁRVOLLEY

Székesfehérvár röplabdás hírei

A Markovics emlékverseny végeredménye

SPORT XXI
RÖPLABDA MARKOVICS EKLÉKVERSENY SZUPER MINI-MINI-GYERMEK LEÁNY-FIÚ TORNA
VÉGEREDMÉNYE
SZEGED, 2014.NOVEMBER 8-9.

Az eredményekért kattint >>>

 

SZUPER MINI LEÁNY-FIÚ: 16 CSAPAT ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA

1. VIDUX 1. SZEGED EDZŐK: DÁVID TIBOR, HEGEDŰS TAMÁS
2. BÉKÉSCSABAI RSE 1.
3. BRSE 2.
4. VIDUX 2.
5. KRA 1.
6. VASAS
7. VIDUX 3.
8. KRA 2.
9. SZOMBATHELY 2.
10.SZOMBATHELY 1.
11.SZEGEDI RSE 1.
12.UTE
13.SZRSE 2.
14.SZRSE 3.
15.VIDUX 4.
16.BESENYSZÖG

KÜLÖNDÍJASOK: KISS ANNA VIDUX 1. SZEGED
KUCSERA JÁZMIN BRSE 1.
LUCA BRSE 2.
NAGYON NEHEZEN JÖTT ÖSSZE A MEZŐNY (KORÁBBAN 25-30 CSAPAT) , MELYBEN VÉGÜL EGYÜTT SZEREPELTETTÜK A LEÁNY ÉS FIÚ CSAPATOKAT KÖZMEGELÉGEDÉSRE. ÚJBÓL HAZAI SIKER SZÜLETETT A VIDUX RÉVÉN, MEGELŐZVE BÉKÉSCSABÁT.

MINI LEÁNY: 42 CSAPAT ETELKASORI MUNKACSARNOK

1. TATABÁNYA EDZŐ: BÓDIS ATTILA
2. HERCULES SE 1.
3. SZÉKESFEHÉRVÁR
4. GÖDI DSE
5. MTK 1.
6. SZEGEDI RSE 1.
7. KECSKEMÉTI SI 2.
8. GÖDI DSE 2.
9. JÁSZBERÉNY 2.
10.SZOLNOK
11.SZRSE 2.
12.KESI 3.
13.GÖDÖLLŐ 1.
14.KALOCSA 2.
15.UTE 1.
16.SZOMBATHELY 2.
17.KRA 1.
18.BÉKÉSCSABAI RSE 3.
19.BRSE 2.
20.KRA 2.
21.VASAS 2.
22.VASAS 3.
23.SZRSE 3.
24.VASAS 4.
25.HERCULES 2.
26.VESZPRÉM
27.KESI-ARANY
28.BESENYSZÖG
29.JÁSZBERÉNY 3.
30.GÖDÖLLŐ 2.
31.GÖDÖLLŐ 3.
32.KÖZGÁZ 1.
33.KALOCSA 1.
34.UTE 2.
35.DUNAKANYAR
36.ZÁPOR DSE
37.GÖDI DSE 3.
38.KESI 4.
39.CSONGRÁD
40.KÖZGÁZ 2.
41.ÚJPESTI SC
42.MTK 2.

KÜLÖNDÍJASOK: KÓCZIÁN KATA HERCULES SE
BÁTORI BLANKA TATABÁNYA
SÖTÉT PANNA SZÉKESFEHÉRVÁR

A LEGNÉPSZERŰBB MEZŐNYBEN A KORÁBBAN IS GYŐZTES TATABÁNYA AZ UJONC HERCULES SE-VEL
VÍVTA DÖNTŐT. SZÉP SIKERT ÉRT EL A LEGJOBB NYOLCBA KERÜLÉSSEL SZÉKESFEHÉRVÁR, GÖDI
DSE, MTK, SZRSE ÉS KESI EGYÜTTESE.

KIEMELT MINI LEÁNY: 6 CSAPAT ETELKASORI MUNKACSARNOK

1. JÁSZBERÉNY 1 EDZŐ: DEME GÁBOR
2. DUNAKANYAR 1.
3. BÉKÉSCSABAI RSE 1.
4. VASAS 1.
5. KECSKEMÉTI SI 1.
6. SZOMBATHELY 1.

KÜLÖNDÍJASOK: MOLNÁR TAMARA JÁSZBERÉNY
DOMJÁN FLÓRA DUNAKANYAR
KERTÉSZ PETRA BRSE 1
A LEGJOBB MINISEK KÜZDELMÉBEN ELŐSZÖR KÜZDÖTTE FEL MAGÁT A DOBOGÓ TETEJÉRE JÁSZBERÉNY. A DUNAKANYAR ÉS BÉKÉSCSABA FOLYTATTA A KORÁBBI SZÉP SIKERÉT.

KIEMELT GYERMEK LEÁNY: 8 CSAPAT LILA ISKOLA
1. VASAS 1. EDZŐ: KÖNIG GÁBOR
2. NYÍRSULI
3. UTE 1.
4. BÉKÉSCSABAI RSE 1.
5. GÖDÖLLŐ 1.
6. KECSKEMÉTI SI 1.
7. DUNAKANYAR
8. SZÉKESFEHÉRVÁR
KÜLÖNDÍJASOK: SZEDMÁK RÉKA VASAS 1.
BÓDI PANNA NYÍRSULI
VARGA VIKTÓRIA UTE 1.
JUHÁSZ RÉKA BRSE 1.
MÁR A KÉT NÉGYES CSOPORTBAN IS SZINVONALAS KÜZDELMEKET LÁTHATTUNK. VÉGÜL IS A KÉT LEGJOBB CSAPAT VÍVHATTA A DÖNTŐT. SZÉP SIKER AZ UTE HARMADIK HELYE.

GYERMEK LEÁNY: 22 CSAPAT LILA ÉS TABÁN ISKOLA

1. MTK 1. EDZŐ: BENKÓNÉ KÖRÖS MÁRIA
2. SZOMBATHELY
3. TATABÁNYA
4. MTK 2.
5. VASAS 2.
6. GÖDI DSE
7. SZEGEDI RSE 1.
8. GÖDÖLLŐ 2.
9. KALOCSA
10.HERCULES SE
11.SZOLNOK
12.KRA 1.
13.KRA 2.
14.DUNAKANYAR
15.KESI 2.
16.KESI 3.
17.KÖZGÁZ
18.BRSE 2.
19.ZÁPOR DSE
20.UTE 2.
21.SZRSE 2.
22.SZRSE 3.
KÜLÖNDÍJASOK: OLÁH DÓRI MTK 1.
DANCSECS NIKOLETT SZOMBATHELY
GYULA SÁRA TATABÁNYA
LEHOCZKI LAURA MTK 2.
A KÉT JÓL FELKÉSZÍTETT CSAPAT VÍVTA A DÖNTŐT, MELYBEN AZ MTK LEGYŐZTE SZOMBATHELY EGYÜTTESÉT. TATABÁNYA FOLYTATTA KORÁBBI EREDMÉNYES SZEREPLÉSÉT.
MINI FIÚ: 12 CSAPAT ARANY JÁNOS ISKOLA

1. KECSKEMÉTI SI 1. – ARANY EDZŐ: SZABÓ ISTVÁN
2. KESI 2. – VÁSÁRHELYI
3. SÜMEG
4. SZOLNOK
5. SZÉKESFEHÉRVÁR 1.
6. KESI 3.
7. DABRONC
8. SZÉKESFEHÉRVÁR 2.
9. SZEGEDI RSE
10.KESI 4.
11.KUNHEGYES 1.
12.KUNHEGYES 2.

KÜLÖNDÍJASOK: SZAMLER ROLAND KESI 1. – ARANY
BAKÓ LEVENTE KESI 2. – VÁSÁRHELYI
IVÁN GERGŐ SÜMEG

TELJES KECSKEMÉTI SIKER SZÜLETETT, MELY FOLYTATÓDHAT EGÉSZEN A DIÁKOLIMPIÁIG. SÜMEG ÉS SZOLNOK SZEREPLÉSE DÍCSÉRETES.

FIÚ GYERMEK: 9 CSAPAT RADNÓTI GIMNÁZIUM

1. KESI 1. EDZŐ: NAGY PÉTER
2. SZÉKESFEHÉRVÁR
3. RUNKIL SE
4. KESI 2.
5. KESI 4.
6. DABRONC
7. KESI 3.
8. KUNHEGYES
9. SZOLNOK

KÜLÖNDÍJASOK: DOBOS PÉTER KESI 1.
TAKÁCS MILÁN SZÉKESFEHÉRVÁR
BORBÉLY VIKTOR RUNKIL SE

A HÁROMAS DÖNTŐBŐL KECSKEMÉT KERÜLT KI GYŐZTESEN A SZÉKESFEHÉRVÁR ÉS A RUNKIL SE ELŐTT.

TAVASZI TORNÁNKAT, A SZEGED KUPÁT 2015.MÁRCIUS 7-8-RA TERVEZZÜK A LEÁNYOKNAK ÉS A FIÚKÉT KÜLÖN 2015.MÁRCIUS 14-RE.

GRATULÁLUNK A GYŐZTESEKNEK ÉS HELYEZETTEKNEK, KÖSZÖNJÜK MINDENKI RÉSZVÉTELÉT:

Tetszett? oszd meg!

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: google
Megosztás itt: pinterest