Érvényesült a papírforma

Nem jutott tovább a Magyar Kupában a MÁV Előre SC, miután a Kazincbarcika elleni hazai visszavágón is alulmaradt 3-0 arányban. Mindhárom játszmában igyekeztek tartani a lépést Stefanovics Krisztiánék a jóval erősebb kerettel rendelkező vendégekkel.

Az első két szettben tetszetős és eredményes támadásokat vezetett a fehérvári csapat. A harmadik játékrészben, 2-0-s barcikai előnynél a hazai cseréknek is játéklehetőséget biztosított Németh Ödön vezetőedző. A MÁV Előre ugyan kikapott, de a közönség így is vastapsal köszönte meg a játékot.

MÁV Előre SC – VRCK 0-3 (-16, -18, -16)

MÁV: Stefanovics K., Balog P., Halász K., Neukum G., Tóth A., Németh Zs. Csere: Takács M., Nagy Á. (liberók), Nagy B., Náhol G., Szőke Z. Vezetőedző: Németh Ödön.

Németh Ödön vezetőedző: „Erős ellenfél ellen játszottunk újra, ami a mi fiatal játékosainknak egyelőre még sok. Az, hogy tizenöt pont fölé tudtunk jutni minden szettben, jónak mondható. Gratulálok a Barcikának a továbbjutáshoz!”