Győzelemmel emlékeztünk Dévényi Tiborra

A MÁV Előre férfi csapata után a női röplabdázók is megnyerték a saját rendezésű felkészülési tornájukat. A vasárnapi eseményen a vasutas klub néhai elnökére, Dévényi Tiborra is emlékeztek a résztvevők.

Az NB II-es bajnokságra hangolódó MÁV Előre SC női röplabdacsapata magabiztos tornagyőzelmet aratott vasárnap. A Felsővárosi iskola sportcsarnokában tartott felkészülési versenyen valamennyi mérkőzését 2-0 arányban nyerték Fésüs Irén játékosai.

Fésüs Irén (vezetőedző, MÁV Előre SC): „Amit elterveztem felállást egy hónapja, azt gyakorlatilag fel is borította ez a torna. De pont ezért volt hasznos, mert élesben láttuk, hogy miken kell változtatnunk a folytatásban. Természetesen örülök a győzelemnek, de kemény munka vár még ránk.”

Eredmények:
Tatabánya RSE – MÁV Előre SC 0-2 (-10, -19)
Delta RSE Érd – Dunakanyar SE 2-0 (23, 19)
Dunakanyar SE – Tatabánya RSE 1-2 (9, -17, -13)
Delta RSE Érd – MÁV Előre SC 0-2 (-11, -12)
Tatabánya RSE – Delta RSE Érd 2-1 (-18, 25, 6)

Tibola Melinda (Tatabánya RSE)

A MÁV Előre SC szeptember 24-én játssza első bajnoki mérkőzését az NB II 2017/2018-as szezonjában. A 14 órakor kezdődő összecsapáson hazai pályán fogadja a fehérvári alakulat a RÖAK-Sport 36 Kaposvárt.