Somogyban is győzedelmeskedtünk

AZ NB II-es női röplabda-bajnokság Nyugati csoportjában az 1. MCM Diamant U21 – Kaposvári Röplabda Akadémia vendégeként nyertünk négy játszmában. Az alapszakasz 16. fordulójában 2-0-s előnynél sajnos a harmadik felvonást elveszítettük, de a negyedikben ismét sikerült győzni.

1. MCM Diamant U21 – Kaposvári Röplabda Akadémia – MÁV Előre SC 1-3 (-20, -12, 23, -20)
MÁV: Orosz B., Berkó L., Petri I., Sziládi V., Kiss A., Blázs E. Csere: Berkó V., Kovács E.  (liberók), Huszár I., Budai V., Nagy A., Sötét P. Vezetőedző: Fésüs Irén.

Fésüs Irén vezetőedző: „Elfogadhatatlan volt számomra a mostani játék, mert a tanulásért kezdtük el ezt az egész bajnokságot, a Kaposvár ellen viszont a harmadik szettben nagyon beleültünk a meccsbe. A saját dolgunkat nehezítettük meg.”