Szoros meccs Újvárosban

Három szettben maradt alul a MÁV Előre-BERICAP a férfi röplabda NB I soros fordulójában. A dunaújvárosi bajnoki mindhárom játékrészében legalább húsz pontig jutottak Neukum Gáborék.

A 4. forduló összecsapásán Nagy Róbert ült a MÁV kispadján Németh Ödön helyett. A fehérvári csapat húsz pontig jutott a nyitó szettben, ami kevésnek bizonyult a sikerhez: a vendéglátó Dunaferr hozta az etapot és előnybe került. 25:20

A második játszmában annak ellenére tovább növelte előnyét Tomanóczy Tibor együttese, hogy csak minimális kölönbséggel, két ponttal szerzett többet a MÁV-nál. 25:23

A harmadik felvonásban is megmaradt a kiélezett végjáték, de ezúttal is a házigazda hajrázott eredményesebben, amivel a szett mellett a mérkőzést is behúzta. 26:24