UP! röpikörkép

Utánpótláskorú röplabdázóink is szép eredményeket értek el az előző bajnoki fordulóban. 

Április 06. (szombat):

dr. Tarnawa Ferdinánd U20 Országos Bajnokság / Fiú U20 I. osztály középszakasz, Miskolc: 

VRCK – MÁV Előre 3-0

MÁV Előre – MEAFC-Miskolc 3-1

MÁV Előre: Szendrői, Lukács, Gál, Kovács, Surányi, Szávai, Sebestyén, Vida, Tálos, Szentesi Naményi.

Vezetőedző: Gelencsér Balázs

dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 II. osztály NYUGAT középszakasz, Székesfehérvár: 

MÁV Előre kék – BDSE 3-0

SZOSI A – MÁV Előre kék 0-3 

MÁV Előre kék: Szabó, Somogyi Nikolett, Varga, Kovács B., Kovács V., Király-Incze, Huczka, Somogyi Nóra, Kovács Barka, Szűcs, Rézman, Sziráki.

Vezetőedző: Horváth Virág

„Egy sérülés miatt kicsit szokatlan felállásban léptünk pályára ebben a fordulóban.

Voltak nagyon szép meoldások, de a játékunkat ma inkább a pontatlanság jellemezte. Ennek ellenére sikerült mindkét mérkőzést megnyerni. 

Külön öröm számomra, hogy mindenki pályára lépett a csapatból, és a kapott  lehetőséggel éltek is a lányok” – nyilatkozta Horváth Virág vezetőedző. 

dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 III. osztály NYUGAT-A középszakasz, Lovasberény: 

DÁG KSE – MÁV Előre fehér 0-3

MÁV Előre fehér – TFSE-Kalocsa 3-0

MÁV Előre fehér: Kratancsik, Trampler, Schöffer, Szender, Krell, Egerszegi, Tizer, Páthi, Csik, Dági, Hegedűs-Nagy, Biró.

Vezetőedző: Próderné Pálinkó Szilvia.

„Egy kicsit álmosan kezdtük a mérkőzést, sok hibával játszottuk az első szettet. Szerencsére gyorsan rendeztük a sorainkat és sima győzelmet arattunk”  – nyilatkozta Próderné Pálinkó Szilvia vezetőedző az első mérkőzés után.

„Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, mert nagyon rendezett, szép játékkal és határtalan lelkesedéssel sikerült az idei szezonban először felülkerekedni a TFSE-Kalocsa csapatán”– nyilatkozta Próderné Pálinkó Szilvia vezetőedző a második mérkőzés után. 

dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 IV. osztály Észak-Dunántúl bronz, Győr:

MÁV Előre piros – EMERICIUS U15 B

UNI GYŐR-SZESE-B — MÁV Előre piros 

Április 7. (vasárnap):

Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 II. osztály Nyugat középszakasz, Balatonfüred: 

SZBRA II. – MÁV Előre kék 0-3

MÁV Előre kék – Közgáz SC 3-0

MÁV Előre kék: Pricop, Göböly, Marcinka, Rózsás, Budai, Zolnai, Bokor, Spándli, Horváth, Barna.

Vezetőedző: Pricop Adrian 

Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 I. osztály középszakasz, Budapest:

PSE Zöld- MÁV Előre kék 3-1

MÁV Előre kék – KESI-R.A. 0-3

MÁV Előre kék: Tamási, Hirt, Kassai, Fehér, Szamosfalvi, Székely, Kovács, Oláh. 

Vezetőedző: Varga László

Tatár Mihály U15 Országos Bajnokság / Fiú U15 III. osztály NYUGAT 3 középszakasz, Ikrény:

Ikrényi DSK – MÁV Előre fehér 0-3

MÁV Előre fehér – Panoráma SE 3-0

MÁV Előre fehér: Fülöp, Huszár, Kajsza, Barkaszi, Láng, Szabó, Szabó D., Szalczgruber, Varga, Hudák, Szabó L.

Vezetőedző: Nagy Róbert 

Tetszett? oszd meg!