FEHÉRVÁRVOLLEY

Székesfehérvár röplabdás hírei

Versenynaptár

IdőpontEsemény megnevezéseHelyszínKiírás
2018/2019
szeptember 29.XVIII. Horváth Károly emléktornaSzékesfehérvár 
2017/2018
 FÉRFI NB I. 5-8. helyért mérkőzései pdf
 FÉRFI NB I. alapszakasz mérkőzései pdf
 NŐI NB II. nyugati alapszakasz mérkőzései pdf
 Fiú NB II. Junior meccsidőpontok pdf
 NŐI NBII. rájátszás mérkőzés időpontok pdf
2018   
május 26.2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-1 csoport tornájaBudapestpdf
május 26.2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ D-2 csoport tornájaBudapestpdf
május 20.2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság HELYOSZTÓ C-1 csoport tornájaSzékesfehérvárpdf
május 19-21.2017/2018. ÉVI Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság és Dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság DÖNTŐSzékesfehérvárpdf
május 19-21.OGYB meccssorrendSzékesfehérvárpdf
május 19.2017/2018. évi U21 Junior Nemzeti Bajnokság Rájátszás „B” csoport 2. tornájaKecskemétpdf
április 21.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság ELŐDÖNTŐ C-3 csoport 2. tornájaSümegpdf
április 1.2017/2018. évi U21 Junior Nemzeti Bajnokság Rájátszás „B” csoport 1. tornájaSzolnokpdf
március 31.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz C-2 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
március 30.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 3. tornájaBudapestpdf
március 25.2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-8 csoport 2. tornájaBudapestpdf
március 17.2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 2. tornájaSümegpdf
március 16.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 2. tornájaSzombathelypdf
március 15.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz C-2 csoport 1. tornájaBudapestpdf
március 11.2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság ELŐDÖNTŐ-HELYOSZTÓ B-1 csoport 2. tornájaGyőrpdf
március 3.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság ELŐDÖNTŐ C-3 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
február 24.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz C-5 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
február 24.2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
február 11.2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság HELYOSZTÓ C-8 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
február 10.2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság ELŐDÖNTŐ-HELYOSZTÓ B-1 csoport 1. tornájaSzolnokpdf
február 17.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-5 csoport 2. tornájaAjkapdf
február 4.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornájaBudapestpdf
január 27.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-5 csoport 1. tornájaTatabányapdf
január 20.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornájaBudapestpdf
2017   
december 29-30.XIV. Alba Java Mikszröpi KupaSzékesfehérvárpdf
december 16.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 1. tornájaKecskemétpdf
december 16.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
december 9.2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
november 26.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 2. tornájaSzegedpdf
november 18.Markovics Emlékverseny Gyermek és mini fiú MOB Sport XXI. versenySzegedpdf
november 18.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 2. tornájaSzombathelypdf
november 11.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-8 csoport 2. tornájaTatabányapdf
november 11.2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
október 29.2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 2. tornájaBudaörspdf
október 28.2017/2018. évi dr. Tarnawa Ferdinánd U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 1. tornájaZalaegerszegpdf
október 22.2017/2018. évi Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-1 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
október 17.MÁV Előre SC – Vasas Óbuda Magyar Kupa mérkőzésSzékesfehérvár 
október 14.2017/2018. évi Buzek László U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-2 csoport 1. tornájaBudapestpdf
október 12.Máv Előre SC – VRCK Volleyball KftSzékesfehérvár 
október 7.2017/2018. évi dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
október 5.VRCK Volleyball Kft – Máv Előre SCKazincbarcika 
október 4.MÁV Előre – RÖAK Sport 36 KaposvárSzékesfehérvár 
szeptember 30.2017/2018. évi Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz A-4 csoport 1. tornájaKaposvárpdf
szeptember 28.RÖAK Sport 36 Kaposvár – MÁV ElőreKaposvár 
szeptember 23.2017/2018. évi Torma Ágnes U19 Országos Ifjúsági Bajnokság alapszakasz A-8 csoport 1. tornájaSzékesfehérvárpdf
szeptember 16.Horváth Károly – Alba Line Emléktorna – XVII.FÉRFI RÖPLABDA KUPA 2017Székesfehérvárpdf
szeptember 2.V. Botos Ferenc EmléktornaSümegpdf
2016/2017
június 9-11.2016/2017. ÉVI Buzek László Országos Serdülő Bajnokság és Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság DÖNTŐDunaújvárospdf
június 3-5.Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság és Dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság DÖNTŐBékéscsabapdf
május 27-28.2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulójaGyőrpdf
május 20.Europe Farming Lány Gyermek Röplabda KupaSzékesfehérvárpdf
május 6.VI. Felsővárosi Gyermek Röplabda TornaSzékesfehérvárpdf
április 29-30.2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 5. fordulójaSzombathelypdf
április 22.2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 3. tornájaSzékesfehérvárpdf
április 15-16.2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulója ÚJ IDŐPONTBAN: május 27-28.Győr 
április 2.2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 2. tornájaDunakeszipdf
április 1-2.2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 2. fordulójaNyíregyházapdf
április 1.2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság elődöntő-helyosztó szakasz C-3 csoport 2. tornájaSümegpdf
március 25-26.2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 4. fordulójaSzegedpdf
március 25.2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
március 11.2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 1. tornájaJászberénypdf
március 11-12.2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 3. fordulója Helyszínváltozás!Székesfehérvárpdf
március 4.2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság elődöntő-helyosztó 2. tornaSzékesfehérvárpdf
február 26.2016/2017. évi Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság elődöntő-helyosztó 2. tornaGyőrpdf
február 25-262016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 5. fordulójaZalaegerszegpdf
február 18-19.2016/2017. évi Férfi Junior Nemzeti Bajnokság II. osztály 3. fordulójaZalaegerszegpdf
február 18.2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság elődöntő-helyosztó szakasza 1. tornaSzékesfehérvárpdf
február 18.2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz C-1 csoport 1. tornájaBudapestpdf
február 5.2016/2017. évi dr. Kotsis Attiláné Országos Gyermek Bajnokság alapszakasz B-2 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
január 28.2016/2017. évi Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság középszakasz B-4 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
január 22.IV. Titkos Lajos Emlékverseny 2017.Szegedpdf
január 22.2016/2017. évi Buzek László Országos Serdülő Bajnokság elődöntő-helyosztó 1. tornaDunaújvárospdf
január 22.2016/2017. évi Szalayné Sebők Éva Országos Serdülő Bajnokság alapszakasz B-1 csoport 2. tornájaSzékesfehérvárpdf
Január 15.Pádár Krisztián fiú röplabda tornasorozat 2. fordulójaDunabogdánypdf
Január 14-15.2016/2017. évi Férfi Felnőtt Nemzeti Bajnokság II. osztály 2. fordulója ELMARADT (Új időpont: április 1-2.)Nyíregyházapdf
január 8.2016/2017. évi Dr. Tarnawa Ferdinánd Országos Ifjúsági Bajnokság elődöntő-helyosztó 1. tornaKecskemétpdf

2016-os meccseink