Női NB I-es keretünk

Nagy Fanni

vezetőedző

 

 

Anastasia Bortnikova

center

Születési hely, idő: Vlagyimir, 1993. 09. 26.
Állampolgárság: orosz
Magasság: 186 cm
Súly: 75 kg
Poszt: center
Korábbi klubok: “Impuls” Volgodonsk; “Vizit” Penza; “Sakhalin” Yuzhno – Sakhalinsk; “Primorochka” Vladivostok (mind orosz)
Legjobb eredmények:
2018 – 2019: Orosz Szuperliga 7. hely; Szibériai és Távol-keleti Kupa-győztes

Borostyán Fanni

liberó

Születési hely, idő: Mór, 2005. 07. 01.
Magasság: 169 cm
Súly: 56 kg
Poszt: liberó, 4-es ütő
Legjobb eredmények: diákolimpia OGYB 1. hely; NB I 3. hely

Csabai Szonja

center

Születési hely, idő: Jászberény, 2003. 09. 19.
Magasság: 180 cm
Súly: 60 kg
Poszt: center
Legjobb eredmények:
Korábbi klub: Jászberényi RK

Kiss Luca

ütő

Születési hely, idő: Budapest, 2001. 09. 21.
Magasság: 179 cm
Súly: 60 kg
Poszt: ütő
Legjobb eredmény: 2020/2021 junior bajnokság 2. hely; diákolimpia 2. hely
Korábbi klubok: Dunakanyar Sportegyesület; UTE

Diana Karnitskaya

4-es ütő

Születési hely, idő: Minszk, 2000. 11. 10.
Állampolgárság: fehérorosz
Magasság: 178 cm 
Súly: 70 kg
Poszt: szélső ütő
Korábbi klubok: Maccabi Hod Hasharon (izraeli); Minchanka (fehérorosz); KS Dziewiatka (lengyel)

Kovács Evelin Dafné

liberó

Születési hely, idő: Nyíregyháza, 2002. 08. 31.
Magasság: 171 cm
Súly: 59 kg
Poszt: liberó
Legjobb eredmény: OGYB 1. hely; diákolimpia 1. hely

Szilágyi Nárcisz

center

Születési hely, idő: Dunaújváros, 2003.  06. 16.
Magasság: 170 cm
Súly: 60 kg
Poszt: center
Eredmények: 2020/2021 szezonban NB I 3. hely

Tóth Jázmin

4-es ütő

Születési hely, idő: Kaposvár, 2003. augusztus 13.
Magasság: 177 cm
Súly: 60 kg
Poszt: 4-es ütő
Legjobb eredmények: Magyar Kupa 3. hely, magyar bajnoki 4. hely, Challenge Kupa legjobb négybe jutás, diákolimpia 3. hely
Korábbi klub: 1. MCM-Diamant Kaposvár

Yaimaris Garcia Victoria

feladó

Születési hely, idő: Camagüey, Kuba, 2002. 12. 03.
Állampolgárság: kubai
Magasság: 180 cm
Súly: 73 kg
Poszt: feladó
Legjobb eredmények: Junior Pánamerikai Kupa 1. hely; kubai ifjúsági bajnokság legértékesebb játékosa és legjobb feladója